-o hudbě

Metal vs. nemetal

27. listopadu 2009 v 13:58 | 101% Cocotte
EDIT (Červen 2010): Berte prosím tento článek s nadhledem, s odstupem času jsem pochopila pointu videa (a sice, že je děláno pro pozéry, kteří si myslí, že když poslouchají My Chemical Romance, jsou nejvíc Satan punk metal na světě) a hlavně pointu celé tvrdé muziky, tak mě prosím za to neničte, ačkoliv za každý, i kritický komentář jsem ráda. Díky a klidně se tomu článku můžete smát, je starý-ale nestydím se za něj a mazat ho nebudu.

Nuže, dozvěděla jsem se, že jsem nemetalista, pokud zrovna nejsou doby poslouchání Deep Purple, Metallicy a jednoduše těch mých milovaných starých dobrých METALŮ. Na Youtube jsem našla video a 99,99999% kapel, které vystoupily jako "Fake Metal" (=Falešný metal) poslouchám (Až na My Chemical Romance a možná ještě něco). Konkrétně Limp Bizkit, System of a Down, Rage against The Machine, KoRn a mnoho dalších. Zarážející ovšem je, že většina metlamužů nu-metal do metalu ani neřadí a Rage Against The Machine je rap-metal (Jednoduše a laidsky řečeno - je to podobné nu-metalu a navíc rap-metal taky k metalu neřadíme), KoRni jsou taky nu-metal, System of a down beru jako metalový vtip (Chaotické hudební zhřešejí s kombinací psycho smyslných textů), který by nikdo neměl používat jako protimetalový materiál. A Slipknot se moc zkazili, navíc k nim by se hodil nějaký zcela nový žánr, protože tvrdí jsou, ale metal... Nevím nevím.

Chcípám smíchy x)

26. listopadu 2009 v 19:45 | 101% Cocotte
Prolízám tak Bandzone a pod "ruku" se mi dostala kapela Devastathor... (profil ZDE). Říkala jsem si: "Jedna z mnoha death-grind" a pak mi sjel zrak na Playlist... Už, jaxem viděla název písničky:

Songy mého života... Možná...

19. září 2009 v 16:00 | 101% Cocotte
Tož, pacholátka, nemám dnes moc času a tak sem hodim věc připravenou již týdny dopředu... Že je to blbost a za měsíc ty žebříčky budou jiné, je mi u pr.... A že je přeCalibanováno? Divili byste se, co všechno by se mi mělo do TOP 5ti songů vlízt! Asi padesát songů xD

Žebřík mých nejoblíbenějších songů

1. Caliban - Goodbye (Třikrát hurá Keeperovi za to, že mi ju poslal! A ještě jednou třikrát hurá xD)
2. Cocotte Minute - Svatej pokoj
3. Caliban - Forsaken Horizon (Ani ten song moc neznám, respektive jsem si moc nečetla text, ale po hudební stránce je to moc dobré! A Caliban má dobré texty, takže to musí být nepochybně skvělý počin…(V tom Andyho blití totiž až na pár slov není ničemu rozumět)
4. Caliban- Stop Running (Ti můžou být rádi, že tam dali Andyho "Ble", jinak by byla ta písnička na osmém místě!)
5. Caliban (Překvapivě xD) - Life Is Too short (Já tu písničku dřív naprosto nesnášela! Je to taková ta sviňa, co má název, se kterým naprosto nesouhlasíte a refrén se vám tak nechutně zaryje do paměti a zpíváte si ji pořád dokola, že z toho brzo zešílíte. A co se stane z nenávisti…)
 
 

Reklama