Oblíbené

Oblíbení...

16. září 2009 v 11:21 | 101% Cocotte
Oblíbení
Blog ukončili...

Janča // Nathan // Ranya a několik dalších, které jsem líná překopávat. 
:(

Pár ikonek: 


    Protože už nemám přehled o často navštěvovaných blozích, rozhodla jsem se nové oblíbené již nepřidávat, a to od srpna 2010. I když rubriku jsem aktualizovala naposled tak v květnu. Omlouvám se všem, kteří by sem měli patřit a kteří mě mají v oblíbených a já je ne, ale zkrátka nemám šanci vypsat sem všechny a ve spravedlivém pořadí (jinak pořadí je náhodné).... Že nejste zde neznamená, že nejste v mém srdci, ale pokud má přece jen někdo pocit, že sem chce patřit, nechť mi napíše, s radostí ho přidám. Je to opravdu jen o přehledu, mám hrozný zmatek v návštěvnících, kdo sem chodí a kdo už ne. Podle "oblíbených" se stejně už rok neorientuju, své "nej" mám v hlavě. 

-Jinak se snažím reagovat na všechny komentáře, ale u sebe na blogu do komentářů.  
-Nadávky ignoruju xD 
-Každý, kdo mi napíše komentář, se nemusí bát, že bych ho ignorovala. Jdu mu na blog (100%! Jen reklamy ignoruju), jen třeba nenapíšu. Omlouvám se, ale nemám vůbec čas.
-Týká se to taky předchozího bodu, téměř všechny oblíbené, i oblíbené a nezapsané do oblíbených, kteří jsou stejně mí oblíbení, navštěvuju velmi často a přesto komentáře nepíšu, ač je to ode mě hnusný. Vždycky kliknu na "přidat komentář" a půl hodiny sedím a nevím, co mám napsat :D 
-celkově je tahle rubrika už totálně k ničemu
-Píšu tu pravidla jak nějaká celebrita :-D
-Kdo šňupe vodu, automaticky si ho přidávám do oblíbených xD 

 
 

Reklama