-Zápisy

Popřít nepopřitelné.

11. října 2011 v 22:07 | 101% Cocotte
Popírám vás! Nikdy jsem s vámi neměla poměr. Ani ledničkový, ani pračkový. Zkrátka domácí prace patří vám a já se bez manžela obejdu, že jo.

Ačkoliv to zní trochu divně, škola je fajn. Jasně, že prázdninový šunkodělání je parádní, ale jak líp šířit drby, než ve škole? A Brno je nejlepší a jednou se tam přestěhuju. A zapomněla jsem se vám vysmát, protože už mám občanku a je to trapný a všichni jste trapní na pasu a jen já su tam nejvíc krásná. A hlavně od doby, co jsem v občance veřejně přiznala, že jsem pedofil a dávám malým dětem bonbonky. (Ve skutečnosti dávám bonbonky prvákům, pedofil nejsem a má největší úchylka je říkat, že jsem úchyl.)

Ahoj, já jsem pan Halucinogen.

28. srpna 2011 v 0:00 | 101% Cocotte
Jsme zvířata. Nemůžete to popřít! Nebo poprát. Vypráno je totiž od neděle. Dostala jsem vás, tarzani. Stejně jako mnohé dívky dostanou tamto. No, vždyť víte. Mluvím o milostných dopisech! Nebo depresivních milostných dopisech. Ty začínají slovy "Zabiju se..."

Zabiju se... Anebo taky ne.

Defragmentace

12. srpna 2011 v 17:10 | 101% Cocotte
Jak nelidské.

Pivo, bolest hlavy, kalorie, nůž, pivo, bolest hlavy, kalorie, nůž, pivo, bolest hlavy, kalorie, nůž.

Pivo, protože je Kůl lemon hnusnej. Bolest hlavy, protože beztak umřu, asi bych si měla zajít k doktorovi :D Kalorie, protože žeru jako prase. A při přípravě řízečkového salátu jsem se řízla nožem. Už to nezní tak emo, nebo jo... Otazník.

Mám se fajn, no vážně.

A naserte síííí

18. června 2011 v 23:08 | 101% Cocotte
Malej Vlastík Šulínek se vás rozhodl navštívit, zprvu aby vám oznámil, že s blogem je definitivní konec... Ale oficiální to není :D

FUCK YOU!
FUCK YOU!
FUCK YOU!
FUCK YOU!
FUCK ME!
FUCK YOU!
FUCK ME!
FUCK YOU!
FUCK ME!
FUCK YOU!
FUCK YOU!
FUCK YOU!
Takže si to shrňme... Možná bych mohla uveřejnit rozepsaný články na témata týdne, který už jsou dávno mimo téma týdne. Jsou rozepsaný, nedodělaný, ale zajímavý. Takže časem, připravte se na to. Taky neodpovídám na komentáře a měla bych to napravit. Takže až budu mít čas, tak to napravím :D Někdy v srpnu, nebo o Vánocích, nebo tak. -- Toť k organizaci.

Ňach ňůňů

23. dubna 2011 v 22:43 | 101% Cocotte
Článek speciálně pro Selátko^^ :D (Protože ještě netuší, že tohle bude dost trapný :D A co jako.)

Ňach! Jsem tarzan s kouzelnickou hůlkou. Která se mi právě zlomila. Džžž! Protože
SRAČKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! ŠŠŠŠššštěně. ÚÚúúú džábá!!! Dodododomorodec...

Chtělo by to novou imidž, kámo!

2. března 2011 v 21:02 | 101% Cocotte
Paní domu, známá také pod jmény jako Cocotte, Karel Gott, či Vlastík Plamínek Junior, uvažuje nad změnou designu, jelikož tenhle je už N.U.D.A. A víte, co je na tom nejhorší? Že nuda je nudná.

Nevím jak vy, ale líbí se mi Makarón. Propečený. Od Šmoulínky, a posypaný sýrem. Anebo sírou, protože by se z nich pak dali udělat zápalky. (Nebylo by to fajn? Jíst makaróny, pak udělat škrt a mít ze svého oběda sváteční svíčku. Jmenovalo by se to Makarohořák, nebo Dlábo a hóřo v jednom) Někdy mám takový dilema, že nevím, kterej makarón sežrat dřív. A tenhle problém mám i u písmenkových polévek, protože ta písmenka neumí abecedu. Měli by je do té polívky házet pozpátku podle abecedy, abych potom začala s jedením od A. To zní rozumně, žejo. A taky by se s tím dobře hublo, protože některý anorektičky by věděly, že můžou jíst jen do C, aby nic nepřibraly. A naopak tlustý lidi by žrali čínskou abecedu, protože má přes 60 tisíc, ale i víc znaků, teda pokud mi v dějepise nelhali, jak jinak.


Paní Jaroslav.

22. února 2011 v 21:01 | 101% Cocotte
Vítejte v říši mnohookých. V této říši máme všichni více očí, než jen jedno. Kvůli tomu po nás jde eF Bí áJ,Cí es áj, Té Há Cé, nebo například Paní Jaroslav. Od té doby, co se provdala za pana Karolínu, už s ní není taková legrace. 

Víte, musím se vám k něčemu přiznat. To já jsem včera vytáhla špinavé prádlo z vašich praček a vložila ho do vašich drtičů odpadků. Je mi to moc líto, ale nemohla jsem jinak - ty ponožky mě ve snech volaly a říkaly "Heej, kočko, pojď si pro mě! Vrrr!". Byla jsem jako zdrogovaná, prostě jsem bezmyšlenkovitě šla a udělala to. Jestli chcete, pojedu za vámi, a všechno prádlo vám zase sešiju. 

A ne, ty žížaly ve skartovačce nejsou moje dílo!  Vážně. Eh... Jaké žížaly? Skartovačka? O tom nic nevím. 

Bikóz júr tú síríjouz!

4. února 2011 v 0:33 | 101% Cocotte
Místo úvodu použiju to, co jsem před pár minutami napsala kamarádovi na ICQ: všichni CHCÍPNEM!!! Háááá, to je ale novinka, co? xDDDDD Ach, obdivuju své trapné vtipy a směju se jim. Protože moje rtěnka se používá na rty. Chňá. Kdo je víc? Natalia Sadness!!! kúúúúpte si poslední kousky lesní drbny! Panasonic Lumix je cikán, iron man, nebo tak něco. Tux přibral. KOKAAAAAAAAAAAAAJN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ježíš vás miluje! xDDDD

Tomu se říká, že někdo má dost. Jenomže show teprve začíná! (Můj rychlý tok myšlenek - něco ve smyslu, že jsem zhulená, ale ve skutečnosti jen dlouhodobě beru antibiotika) Muhahaha. Seznamte se - Jsem Gayomil. Čtu totiž Blesk, víme víc! Jsem senilní a neumím si zavázat tkaničky ve vlasech. Protože mám dready a ty jsou neviditelný. Ale jsou hezký, žejo. 

Vžžžžžm! Všechny vás vidím. Je to díky této miniaturní černé díře na mém tričku.

27. ledna 2011 v 15:24 | 101% Cocotte
Milí nepřátelé. Zatímco si možná někdo čte tento výplod, plod, nebo plot mé fantazie, za vámi stojí můj klon a krade vám všecky koblihy schovávané mezi koksem ve vašich plyšácích. Pokud tedy slyšíte něco ve smyslu "Hoooumr mít rád koblihááá", nebo "vrrrm", nebo "Plotyyyy! Všecky vás oplotím pletivem!", poslepu nahmatejte alarmovací knoflík ze spodu vašeho stolu, vytáhněte revolver ze zásuvky (bacha na proud, ať vás nekopne) a opatrně vyskočte z okna. Policie tu bude do dvou dní, pokud se teda nezapomněla Na Růžku. 

Nemučit, prosím.

14. ledna 2011 v 21:26 | 101% Cocotte
Milé děti, pohodlně se usaďte, přestaňte se rejpat v nose (A poté nesahejte na klávesnici, jinak přestane být černou), nebuďte narozdíl ode mne nechutní a usmívejte se. Trapka totiž přišla psát.

Nejprve začnu vyjádřením k tomu hnusu, co rozjela zNova.cz. Další tuctová poradna pro teenky, s ještě tuctovější adresou "Krásná"a úplně nejtuctovější koncovkou .cz. Kdyby to bylo třeba Krásná.hnus, nebo webprotrapky.ble, tak bych to pochopila. Ale "Krásná.cz", ta doména fakt neodpovídá tomu, co na těch stránkách najdete (Nechci urážet nikoho, kdo na ten web hodlá jít a řídit se podle něho. Ale kupte si jeden jedinej výtisk BravoGril a najdete tam to samý. A v TopDívce. A v Receptáři. A v Popcornu. A všude.). Očekávejme tedy rozlezení růžotrapek o 200% po celém blogosvětě. A bum. Džž.

Naše životy řídí pravidla, která ani neznáme.

2. ledna 2011 v 19:35 | 101% Cocotte
Džžžahoj! Zrovna jsem hrála na můj šestistrunnej trombón, když jsem si na vás vzpomněla. Přišla jsem vám zamávat. Mávy máv. Proč moje flashka vypadá jak otvírák? Ona totiž je otvírák. Určitě mě přes něj sledujou marťani a snaží se, abych byla závislá na nějaké návykové látce, kterou bych si otvírala flashkootvírákem. Třeba na pizze, metalu, nebo objímání. A asi se ta závislost už projevuje. 

Už vás nechci sníst. Je to tak... Kanibalistické. Dnes mám v plánu vás všecky zapojit do zásuvky a nabít vás bílou nabíječkou. Budu tvrdit, že jste všichni HTCčka, nebo Nokie. Až na mého otce, protože si to nezaslouží, být HTCčko, nebo Nokie. Nějak se nedokážu přetvařovat  na takového Samsunga. Ačkoliv... Nikdo v mém nejbližším okolí neví, že jsem ve skutečnosti Hannah Fontána alias Srajlí Sajrajtus. Takže mi to přetvařování asi jde. Jak borcovní. Ale asi budu sériový/seriálový vrah, je to teď kůl. Tedy, jen, pokud koukáte na Dextera s českým dabingem. Já na něj koukám s ty!tulkama, takže jsem jen plot. 

Protože si vezmu pana Malfoye a všechny vás na tu svatbu pozvu.

1. ledna 2011 v 18:20 | 101% Cocotte
Včera jsem zabila Santu. Prohledával mi totiž SMSky. Myslel si, že jsem mu nevěrná. A taky, že jsem! 
Poslední den školy před vánoci jsme totiž koukali na Harryho Pottera (ano, přiznávám se, viděla jsem snad jen dva díly, protože mě to vůbec "neba") a díky tomu jsem nyní okouzlena Malfoyem. Prý jsou dva Malfoyové. Jsem však okouzlena tím hezčím. A jestli jsou hezcí oba, tak si jednoho vezmu a s tím druhým ho budu podvádět, ačkoliv je to podlé. 

Víte, mám v plánu vás  všecky sníst. Do jednoho. Budu jezdit po městech velkým hasičským vozem, zastavovat na každé ulici a ptát se přes megafón: "Héj, lidí! Je tu někdo, kdo zná 101% Cocotte? Jestli jo, tak vás sním!" a protože jsem celosvětově známá (hlavně pod jmény jako Santa Václav, Cocottsanta, Angelina Jolie aka "Larva Croft" a také Jiřina Bohdalová), jistě budu mít lidské večeře v diáři zaznamenány ještě dlouho po mé smrti. Ale vím, že Larva Croft je nesmrtelná. 101 procentně. A vy to taky víte. 

We're rolling suicide..

18. prosince 2010 v 11:50 | 101% Cocotte
Hou hou hou! Váš Strejda Cocottsanta právě přistál na Vašich střechách (pro případ, že žádnou nemáte, tak.. eh.. nepřistál), aby Vás mohl tórčrovat a krást Vám všechno cukroví. Jestli nemáte cukroví, jste kacíři. A víte, že Acer je kacíř? Acer=kacer=kacíř. Jestli znáte tuto rovnici, sním vás. Jestli ne, sním vás taky. 

Víte, článek píšu jen kvůli nadpisu. Je to hrozně absurdní, ale nic není důležitějšího, než nadpis. Nadpisy jsou totiž super. Takový velký a úplně nahoře. Někdy nahoře bez. A tučný. Asi mají rádi cukroví. Já taky. A proto sním nadpis. Ony jsou plný cukroví a tak, když je sním, budu taky plná cukroví. Snad nebude mít žádnej z nich rakovinu.  A víte co, já se vám pochlubím. Dostala jsem jedničku z matemotyky. Už nepropadám. Taky mám půjčenou elektrickou kytaru, je to super! Ono to tak brnká. Né, ale vážně. Přijde mi, že na to umím hrát za ten týden líp, než někteří třeba za rok. To ten talent. Československej. 

Už jsem si myslela, že to vydržím. Nepsat.

13. října 2010 v 21:39 | 101% Cocotte
Jenomže pak jsem našla jeden blog. Blog z května minulého roku a byl mého Dvojčete. A našla jsem i jeden blog pana N., a nějak se mi zastesklo.

Jenomže... Všechno by bylo jednodušší. Ale jsem zmatená...

A vůbec, až na tenhle chvilkovej pocit, vůbec nemám chuť se vrátit. Vůbec netuším, proč vám tohle říkám, vůbec nevím, proč zrovna píšu tenhle článek. Jen, že... Děkuju za všechno. Že můžu číst vaše blogy, můžu přemýšlet i o osudech ostatních. Vůbec o sobě nedávám vědět do komentářů, já vím, nezmění se to. Nechci na sebe upozorňovat, prostě neexistuju. A to by se možná změnilo, kdyby mě chuť blogování znovu nepřešla. Ale přešla, sotva jsem začala psát tenhle odstavec. Asi bych to všechno měla smazat, ale když už jsem si vzpomněla na heslo...

Tap tadap tadadap...

11. září 2010 v 13:55 | 101% Cocotte
UPDATE: Uvědomila jsem si, že blog je tak nějak moje součást, a ač ho mám někdy plné zuby, někdy je prostě ten "pocit vypovídat se" silnější, než já. Takže tohle neberte vážně, stejně jako ostatní pokusy o konec :D Ale nyní už původní znění článku:

Nemá to smysl. Abych napsala článek, musím se k tomu hrozně dlouho dokopávat.

Přijdu o členství v Autorském klubu, přijdu o návštěvníky. Ale nebudu se aspoň trápit, protože už si nebudu muset říkat: " Dneska bych měla napsat článek... Ale mně se táák nechce, je to strašně otravný"...

Takže konečný verdikt: Končím. Vrátím se (není to jistý, ale znám se). Mějte se krásně...

Jelikož koš.

29. srpna 2010 v 21:55 | 101% Cocotte
WARNING: vóóóór, fak d systm, vóóóór, fak d systm, fak d systm, ááj nýd tú fak d sys, áááj nýd tú fak d sys... :D 

Ahoj lide, Jury a Dvojče. Budu na vás bafat. Z dýmky. Ve chvíli, kdy to budete nejmíň čekat. Chá, jsem to ale podlá! xD 

Za ten týden, co jsem se neozvala, se událo následující: čtyři dny s Lenkou v Liťáku. Asi sto padesát hádek v Liťáku s Lenkou xD Happy příjezd domů, Rybičky 48 (núúdáá) v parku s naší účastí. Spánek paní Juromilky Míšové u nás. A taky BAF! 

Tož! Natáhneme takový ty pásky na kazetě a uděláme si z ní bežící pás pro mravence.

18. srpna 2010 v 12:55 | 101% Cocotte
Baf! =) Vůbec nepíšu, to je...Hústý. 

WARNING: Hepšííííík-hepčíííik! Všechno vynásobte dvěma, vydělte 1.5 a přičtěte k tomu 208, to všechno nadruhou a přijdete na rychlost mých kýchanců za hodinu. Anebo spočítáte, kolikrát za minutu spadnou Windows, vyjde to nastejno. 

Moje smrtelná choroba jménem Bakterius Soplatus Těžkoléčitelná (známá jako Rýmečka... No dobře, to bylo ze slabšího soudku) mě již několik dní omezuje ve volném pohybu. Já bych tak ráda lííítala, místo křídel kapesníčky, a ony jsou na něco jinýho (teď nemyslím záchodové radovánky) :-( 

Why so serious? 

Klepity klep...

12. srpna 2010 v 13:29 | 101% Cocotte
WARNING: Mám hlad, zas. Milodary typu Snickerska, Marska a Kártedór si strčte do ledničky, jelikož těch mám zásoby. Ale třeba takovej Kindr Pingví tu bude vítán... Dojte ho tedy do vaší mikrovlnné trouby, zadejte souřadnice 10minut-3. stupeň a já již budu mile očekávat, až mi nějaká ta mňamka přijde. 

Zdar Sifóni! Vrátila se vám hyperaktivní tetička z boje planet (chat Alue.cz), co je naštvaná a vytlemená zároveň :P Vytlemená kvůli několika mnoha miliardům x-faktorům a naštvaná, protože jsem se nestihla rozloučit s Ovárkem :'-( (To je teď můj manžel a já bych měla minimálně předstírat, že se mi po něm stýská, když mi odjel na Brutal Assault). Odpočívej mimo pokoj na tomhle úžasném fesťáku. 

Protože ten deštník není klobása xDDD

7. srpna 2010 v 21:12 | 101% Cocotte
Jsem u sestry. Měla bych touto dobou už asi 11 hodin být na LT festu, ale nakonec jsem se tam šla jen mrknout - v tom chladu, mokru a dešti fakt pařit nechci, když jsem nachlazená... Ale zato jsem se se ségrou opila Friscem. Bórka, ne? xDDD

Sestra: "Víš kolik máme doma Frisek?" Já (čekajíc konkrétní číslo) "Kolik?" Sestra: "Hooodně."

A udělala jsem si trapas v jedné Litoměřické knajpě, takže ze mě mějte opravdu radost (ono fakt není hezký, když se 14letý děvčátko válí poloopilý na sedačce a nemůže-ani jeho ségra-zastavit akutní nával smíchu)! xDDD Ségra mi říkala, že jsem lýtko a já, že v tom Friscu je nalitej lesk na rty a ještě, jak se R. vrátil ze záchodu, jsem řekla: ty jsi ale vyčůranej!. A po cestě zpátky jsme potkali (našli) kus deštníku a ségra myslela, že je to klobása xDDD

A pak, při inteligentnějším počasí, jsme s R. šli na ten LT fest, ale znova se rozechcalo (jinak všude metaláci, ach <3), tak jsme to obešli a hurá domů xD

No, a to je konec článku, protože já jsem prej opilá xDDD A sorry, že nepíšu, nějak není nálada...

P.S.: Joo, a večer jsem po asi dvouhodinovym přemáhání zavolala Dvojčeti na skype a jí nešel mikrofon a já se jen tlemila... Zvláštní xD

Ve spáru Intersparu...

4. srpna 2010 v 13:04 | 101% Cocotte
Seděly jsme si tak s Chucky na našem nejoblíbenějším  místě (nemyslím teď záchod - takže na druhém nejoblíbenějším místě)-před obchoďákem v kryté budce na nákupní vozíky. Respektive seděly jsme přímo na vozících, a už zdálky se na nás koukal jeden pán, co sotva chodil. Přišel, strčil hlavu do našeho kutlochu (v té chvíli už tam byl docela smrad) a začal si s námi povídat. Takže lži, co jsme mu nakecaly - je nám dvanáct. Jsme lesbičky. Chodíme spolu. Klape nám to v posteli. Klape nám to na vozíku. Co nám on nakecal: "Hele, tam jde baba Mlíčko. Ona nosí každej den mlíko kočkám a obhajuje se způsobem ,já musim, aji když to mám těžky! já nesu mlíko kočičkám!,"", "už rok je mi osmatřicet",  "Děvčata, co vy tady! Takovy mlady a sedí tu před Interšpárem. Co to je dnes za mládež. No jo, doba je jiná. Radši si najděte brigádu. Třeba sbirat jahody. Našly byste si kluka..." (Pak následovalo to s tim, že jsme lesby a klape nám to v košíku-celou dobu se mi dařilo hrát dvanáctiletou kravičku naprosto s kamennym výrazem, pak už ne). No, a to by stačilo. My mu pak zdrhly xD

Přemýšlení bolí...

2. srpna 2010 v 22:30 | 101% Cocotte
WARNING! Cocotte naprosto zuří, takže se k ní radši nepřibližujte... Už celých 20 minut dělá 16. level v logické hře Orbox (zkuste si ji zahrát taky :D) a naprosto jí to nejde. Nechce ale podvádět, takže se snaží, snaží, snaží...

Tento materiál je výslovně zakázán osobám mladším 18ti let.

31. července 2010 v 21:07 | 101% Cocotte
WARNING: Ééh... Tak jsem tu zase xDDD Takže vás jako upozorňuju, že Minisukeňstvo zdravotnictví dnes  doporučilo nečíst můj blog, protože může způsobit chuckovinu, což je závislost na Chucku Norrisovi. A máte jíst žížaly.

Navrhněte mi prosím nějaké homotexutální inspirace na články (Homotextuální znamená homosexuální texty). Dochází mi totiž nákrady. A navíc mám hlad. Sice jím, ale stejně mám hlad. Podtrženo, sečteno = Neumím počítat.

Jen se nesměj Paroubku, já se jmenuju Nintendo.

29. července 2010 v 23:56 | 101% Cocotte
WARNING: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Zdravím všechny, a to zejména dvojče =) :D

Smysl života najdete, až budete šňupat vodu.

28. července 2010 v 19:12 | 101% Cocotte
Zrovna teď ju šňupu a bolí mě z toho levá nosní dírka a zub. Ale je to good, šňupat vodu. Nevím, co mě to napadlo.

Dnes napíšu článek z vážnějšího soudku... Jelikož čím víc přemýšlím o mé sexuální orientaci, tím víc se nestačím divit.A štve mě to a to je to nejhorší xDDD

Klášter je od slova kleště.

27. července 2010 v 12:19 | 101% Cocotte
DNEŠNÍ UPOZORNĚNÍ se nekoná. Mohlo by vám totiž způsobit smrt, anebo ztratit ponožky. Anebo všechny tři možnosti dohromady. (S tím, že ta poslední věta je taky možnost.)

Chňá! Zdravim vás, Lumírové.

    Nalakovala jsem si nehty na žůžovooou :P Teď bych se nestyděla, kdybych podala ruku Dominičce Mysliwcové. Možná by se styděla ona, protože zatímco ty děsy, co mám na nehtech, jsem si lakovala sama, ona kvůli nim byla u Montáže nehtů. A možná by se styděla ještě víc, kdyby zjistila, že díky pravým nehtům můžu hrát na kytaru. A možná bych se styděla já, protože ona zase umí hrát na nervy a ještě s předehrou, ultrarychlým sólem a nepotřebuje k tomu ani taby. Chňá, podlé.

Uletěl mi nos.

26. července 2010 v 14:45 | 101% Cocotte
    WARNING! Při čtení těchto pasáží riskujete, že vám zmoknou oči. Autorka nenese odpovědnost za škody napáchané na vašem nevoděodolném make-upu. Dále riskujete ztrátu smyslu pro humor, jelikož nesmysly slečny Cocottovaté Vás o něj jistě připraví.

Ááááj for en áááááááj

24. července 2010 v 11:51 | 101% Cocotte
Auhoj květináčové!

Vyžehlím Vás! Chá, to nikdo nečekal. (Aby byla atmosféra, předstírejte, že se mým naprosto dokonalým vtipům upřímně smějete xD) Takže. Tématem dne je plakát. Proč stále padají? Taky vám nedovolují rodiče připevňovat je lepící páskou, takže si musíte vystačit takovou gumou podobnou té na fosforový hvězdičky, která nedrží a když už, tak při odstraňování nechává díry ve zdi? Štve vás stejně jako mě, že at se pohnete kamkoliv, osoby z plakátu na vás blbě čumí?... Prostě sním vaše plakáty. Ne! Vyžehlím je.

Wúúúúúú.... Wúúúúú... "To je vláček?" "Cannibal Corpse, ty vole!"

21. července 2010 v 11:50 | 101% Cocotte
Čágo Bello, šílenci! :P

Drazí Samarádi (To znamená Kamarádi Samary=Moji kamarádi :D), Sotva se všichni vrátili z táboru, už si domlouváme sraz. Zatím to vypadá na zítřejšího Shreka v Olmiku v kině :P Jen mě znervózňuje, že zatímco lidi z ostatních oddílů si se mnou normálně píšou  a domlouváme ten sraz(respektive... sami se ozvali), od nás z oddílu nenapsal nikdo a mnozí si mě dokonce ani nepřidali na Facebooku, i když jsem jim poslala žádost. To by mě zajímalo, co jim Adélka s Nikolkou nakukaly, žejo. Super, teď mi napsala jedna holka od nás z oddílu, se kterou jsem za celej tábor neprohodila ani slovo. Zvláštní :-D

Protože se kvůli mně bude muset vymalovat.

19. července 2010 v 19:41 | 101% Cocotte
Přátelé, nikdo není tak šikovný, jako já. Ztrhala jsem si plakáty a dala je tam znovu. A ony začaly padat a dělají na zdi díry. Kdo je víc? xD :( Budu muset znovu vymalovat (teda... mátinka o těch dírách ještě neví :D) a hlavně přijdu o moje zlaté plakáty, protože mám strach, že až vymaluju, tak ony stejně začnou padat znovu. No prostě ááá...

Peace... Peace... I hate the word. As I hate hell,...

18. července 2010 v 12:38 | 101% Cocotte
Sním vás!

Report z tábora se konat nebude. Místo toho probereme návod na použití vuvuzely... Ánebo bych vás třeba mohla naučit, jak pokreslit knihu, co má dvě stě stran. Zrušíme všichni Facebook. Založíme si Jabber. [Včetně mě, používám jen ten Facebookovej a ten je fuj fuj] Né, ve dnešním díle poradny pro BFUčka se naučíme otevírat stránky v nové záložce. Podmínka: Mít něco lepšího, než je Internet Explorer, a všechno je lepší, než Internet Explorer. Takže tak. 
 
 

Reklama