-Zápisy

Blog.cz někdy vážně dokáže nasrat.

20. února 2010 v 23:06 | 101% Cocotte
Věc se má tak, že jsem stihla napsat článek o dvaceti odstavcích za tři minuty, jelikož nikdo neotravuje na ICQ (po X-leté době). A pak mě to vyhodilo s tím,že i když mám automatické ukládání článků a trvalé přihlášení, mám prostě smůlu.

Ve shrnutí - Po třech měsících vybírání mi ruply nervy, tak jsem si zakoupila konečně tu debilní sedačku. A vybrala jsem si nejhnusnější z celého obchodu a teď mě to mrzí. Věděla jsem, že je hnusná, ale nutně jsem ji potřebovala. A teď mě to mrzí.

Hej hej, jou jou, aj dont lájk jór girlfrend..

19. února 2010 v 22:39 | 101% Cocotte
Nesnáším ju, Avril. Nejdřív skejťačka a velká hoperka a teď "punkerka"...K smíchu.

Nebyla jsem ve škole, jelikož mě večer bolely záda (Velice :D) a břicho. A ráno mě taky krapánek bolelo. Tak jsem řekla, že mě to břicho velice bolí. A navíc by bolelo, jelikož jsme měli psát z chemie.

Nepsaly, čurvy.

Šavle se před chvílí hlásila.

18. února 2010 v 19:45 | 101% Cocotte
Památná to věta, v dramaťáku xD

Milí zlatí, byl úžasný den ,dnes. Z tělocviku jsem se částečně ulila, neboť jsem nepravdivě pravila, že nemám cvičební úbor a tak jsem mohla vše flákat :-D Ale stejně jsem cvičila, což mi nějak nevadilo. V Angličtině jsme se dívali na film, v matice jsem se na poslední chvíli vyhla zkoušení, čeština a třídnická hodina byla nudná jako vždycky a v biologii jsme zase dělali prd :-D Nemluvě o občance.

Ježíšek se narodil v Iráku.

17. února 2010 v 21:21 | 101% Cocotte
Všechno je takové divné. Schizofrenie (né moje), Ježíšek z Iráku, Test z chemie, který se nekonal, Sabina, krev, čelenka a vlasy, které jsem si před dvěma hodinami umyla a ještě nebyla schopná je vyfénovat.

A mám malovat Chuckýně (Jake-> Změnila si přezdívku a už mě sere, že si furt někdo říká jinak) do památníku. Huggýně jsem malovala dness ve škole a nakreslila jsem jí tam vypelichaného medvídka bez oka s rozpáranou "kůží" a té dé. Vůbec se mi nepovedl.

Zítra přijede máma... Věříte, že se moc těším? Potřebuju psychickou podporu, jelikož s mými známkami zbývá už jen most minimálně kilometr nad zemí a s ohnivou řekou, nebo objetí od nejbližší osoby. Tedy, vlastně mám hezké známky, ale během konce týdne se ještě hodně změní.
První hodinu mám referát do občanky, o gotickém slohu. Zapletla jsem tam i viktoriány a Gothic subkulturu, jelikož Gotiku má i Verča a ta tam bude mít bláboly, které budu mít i já, jelikož se mi nechtělo o gotickym slohu hledat nic extra, takže jsem tam musela přisrat něco jiného, aby to nebylo stejné.

Bigamisti jsou big.

16. února 2010 v 21:26 | 101% Cocotte
Test dopadl katastrofálně xD A to mě zítra čeká chemie. Dnes jsem v matice hodlala počítat s kalkulačkou a po pár větách "A to jste na gymnáziu, počítejte z hlavy" jsem vše vzdala. Což mi připomíná, že se mám šrotit do matiky. Ok tedy, nemám si, na co stěžovat, jelikož máme učivo ještě celkem lehké, ale radši se učit na gytáru, než matiku.

Mám ráda matiku.

Přišel bratr, jdu se s nim učit chemiu.

Chá, to jsem vás odfklákla, což? :P

Nesnáším páky, kladky, tlak, dráhu, Blaise Pascala a lidi, co mají chemii až od osmé třídy a ve fyzice berou naše učivo o rok později.

15. února 2010 v 20:37 | 101% Cocotte
Že je to nefér, že někteří berou kladku, páku a další sračky o rok později a že my máme chemii o rok dřív? Bééé

Zjistila jsem, že neumím v=s:t (dráhu), a1×F1=a2×F2(mám pocit, že je to paka, ale nejsem si jistá), zjistila jsem,že ty ostatní vzorečky neumím vůbec a zjistila jsem, že z toho degenního testu na opáčko celého pololetí umím leda tak převádět metry/s na kilometry/H. Vlastně neumím nic.

Matka byla tak hodná a koupila mi novyho Sparka a Hardrockera. Konečně po dlouhé době něco jiného, než Report a Rock a Pop, protože z těchhle polorockových časáků už mi hrabe. Nevíte, proč se mi nechce přihlásit Qip?

Můj diář je zaplněn na sedm životů dopředu.

14. února 2010 v 21:12 | 101% Cocotte
Tento život dostuduju gympl a pak ze mě bude SW programátor.
2. život půjdu na divadelní historii
3. život budu chemikářka v mateřské škole (aj tak daleko ta civilizace dojde)
4. život vymyslím zelenou Milka čokoládu a dosmrti si budu užívat z vydělaných peněz
5. život budu HW programátor
6. život budu manažer Ultra-brutal-death/grind-metalové kapele
7. život budu deratizátor.

Chá, a kdo je víc?

Proč jsem jako malá místo televarieté říkala televarlete.

14. února 2010 v 14:12 | 101% Cocotte
Abraca bra :D Stahuju tu debilní The Sims 3 (ano, nehraju jedničku, nehraju dvojku <mám všechny ty debilní datadisky, které jsou brutal nuda> a trojku hrát taky nebudu, ale at to mám kompletní xD), takže nejsem na ICQ, ale bratr stejně taky stahuje a chatuje, takže to vidím tak na dva dny. Na rychlost.cz je napsany půl gíga za hodinu (takže stahování tak na dva dny) a teďka gíga stahuju už skoro čtyři hodiny, takže celkem opruz.

Nevíte, jestli už zakázali Valentýna? Sere mě to.

Enigma

12. února 2010 v 21:32 | 101% Cocotte
Lól. Kinder. Kinedryl. Nemoc. Kurňa.

Zas na mě leze chřypka (kdyby to měla být chřipka, asi by mě bolel celý člověk, teď mě nebolí nic, jen to tvrdím). Zítra do Apolla nejdu (měla tam být zase jedna metal akce - X-Core - na ty jsem hrozně chtěla jít, stejně jako na From Beyond, ale skutek utek), stejně bych se tam ještě víc nachladila (anebo možná i opila a nachladila :D). A kdyby tam byl Peťa, nechlastal by, abych si nemyslela, že lže. Né, ať si jen pěkně chlastá :D Já-chcu-do-Apolla-na-koncert! Teď tam zas měsíc bude D´n´B a hip-skok, to nepřežiju.

Chá, v březnu tu jsou Elektrick Mann. Chci, chci!!! Ale přemýšlím i nad Quattro Formaggi, což je jazz, funky a groove...Nemusí být špatné. Poslední dobou se snažím své hudební snalosti rozšířit krom tvrdí muziky i do tohoto směru, jelikož jsem objevila skryté krásy těchto zánrů. Jinak čtu, že tu bude i Vypsaná Fixa... Nemám ji moc v oblibě, protože ta její pop punková parodie na nic, je neobyčejně trapná a hrozně mě nudí po hudební stránce, ale po textové stránce jsou kvalita... Nééé, na Fixu nejdu. Ale na Wohnout jdu. MUSÍM .Večerní unavený den

11. února 2010 v 18:28 | 101% Cocotte
Zrovna tak poslouchám Helloweeny (měla jsem v plánu pustit si celou diskárnu Cannibal Corpse, ale pustila jsem nakonec jen Kill a na to hned Helloween - Keeper of The Seven p.2, protože part 1 nemá tolik oblíbených songů :-D ) a říkala jsem si, co mi tak připomíná Intro. Pak mi bliklo - My Chemical Romance - Welcome to the Black Parade, pokud vím, se ten song jmenuje. Vzdálená napodobenina se mi ještě víc spojila ve chvíli, kdy začala hrát Eagly Fly Free, protože zpěvák Helloweenu jakoby byl Gerard Way, zpěvák My chemical romance. Naštěstí mě tohle tvrzení opustilo - Helloweeni jsou lepší :)

Kdo by řekl, že bude Národní dům ouplně prázdný...

10. února 2010 v 21:15 | 101% Cocotte
Dnes byl vcelku povedený den (což ode mně není v pracovní týden slyšet často, takže si toho važte... Anebo si toho já mám vážit? Každopádně je to dobrá zpráva), jelikož i když jsme psali z češtiny, kterou jsem totálně dosrala, nebylo vcelku nic, co mi zkazilo náladu. Mám se sice učit na zítřejší matiku (zkouší), což mě velice zneklidňuje (obzvlášť, když bude 11., což se blíží k číslu v třídním výkazu a když matikářka šikulka trochu započítá, může tam vyjít moje číslo), což mě trochu zneklidňuje a na občanku se taky zrovna netěším, dnešek byl ale jinak vydařený den. Ráno jsme tedy psali z té češtiny, pak dělali chuje v matice, chemii, kterou naprosto nechápu, jsme prokecali, o volné hodině... Tady se zastavíme :-D(ty, které nezajímají mé "nevšední" zážitky s PC lamery, nechť okurzívovanou část přeskočí a směle se pustí do čtení pod perexem, kde den pokračuje) Šly jsme do Sticu zabrat PC (je jich tam 7 nebo 8 a fungují dva nebo tři) a okamžitě se přihrnuli áááčáci, kteří neměli co dělat. Měli zase kecy o tom, že se díváme na profil Marilyn Monroe (na Osobnostech), tak se začali vytahovat, že neumíme nic s počítačem atd. a jelikož všichni (všichni!!!!!!)vědí, že PC je moje oblíbené téma, prošla debata přes hackování , Googlení, Windowsi, Billa Gatese, Richmonda Avenala z Ajťáků, Marilyna Mansona a skončilo to tak, že se mě Pavel ptal, co jsou to kodeky. Psychicky jsem byla na dně (Však mě znáte), fyzicky... Válela jsem se vychlámaná po stole a pak nás přišel skontrolovat procesor a áááčáci mu nakecali, že hákuju. NE, nehákuju, bžundila jsem, i když jestli chcou, tak je háknu (mimochodem si vygooglili /:D/ Seznam a pak mi řekli: "tak přes seznam něco hackni". A přes Google. A nevěděli, co je Linux. A ááá.). No nic, pokračujeme :-D

Pětka jako vyšitá... Ale to nevadíííí xD Ani dvě pětky nevadí xDDD

9. února 2010 v 19:02 | 101% Cocotte
Máte rádi tu scénku v Kmotrovi, jak je krásné ráno a ten "dědek" se probudí bez končetin a s hlavou koně v posteli? Je to má nejoblíbenější scénka :P Prostě klasika.Nejlepší ten řev na celý barák, prostě špica...

Ráno jsem šla do koupelny a nenabourala do dveří! Jsem na sebe pyšná, protože pokud nebudu nabourávat ještě pár dní, zmizí z kolena ta mega modřina, kterou jsem si stvořila právě pravidelným třískánímse do dveří po ránu, když ještě spím a přitom se snažím jít xD

Co koukáš, jako kdyby ti spadly hračky do kanálu?

8. února 2010 v 19:40 | 101% Cocotte
Založila jsem na FB skupinu "gothic metal neexistuje" (nemám sílu na vysvětlování, víc zde). je sice pravda, že gothic metal existuje, ale ta nálepka mě naprosto děsí. GOTHIC metal... A přitom nepatří do gothiky. Neumím vysvětlovat, takže na druhý pohled má skupina jiný cíl, ale stejně je tam jen deset lidí (z toho tři jsem pozvala xD) a myslím, že už nikdo nepřibyde. Nevadí, já jen chci, abych měla ve svém profilu na FB nenásilně napsáno, co si o GM myslím.
Na toto téma připravuju i článek, ovšem bude se jednat spíš o moje osobní názory a ty mohou být možná i nepravdivé či zcestné, takže si nejsem jista, jestli je dobrý nápad moje blbosti zveřejňovat.

Je mi ctí oznámit vám, že jste ode mě právě chytli ptačí chřipku.

7. února 2010 v 16:31 | 101% Cocotte
Jsem antidepresivní vonná tyčinka z Tesca. Nevěříte? Přičuchněte. Omdlíte, probudíte se v nemocnici, seberou vám plíce. A deprese bude pryč. A vy možná taky, ale třeba před pár lety někdo na poslední chvíli zrušil potrat, narodil se malý génius a ten teď nasazuje umělé plíce z hliníku.
Právě mi došel mátový čaj a nemá kdo by uvařit další. Budu zuřit, protože já-chci-mátový-čaj. A nechci si ho vařit. A můj bratr rozbil takovou tu elektrickou konvici, jak se v ní ohřívá voda. Myslím, že se jmenuje horkocosiá konvica.

Víte, že ta pomáda na rty, co se ji snažím strčit do krku, stála 21.90 Kč? A je jakási zelená. Asi ji budu reklamovat.

Sedla jsem ke klavíru. Noťas vedle sebe. Pustila webku. Na první pokus jsem s drobnými (=nepatrnými, ale častými) chybami zahrála úvodní znělku z toho filmu Kmotra. A utkvěla mi v paměti díky tomu, že pořád hraju tu hru. Vlastně nehraju. Hraju ji jednou za čas. A pak jsem zahrála ještě jednu písničku z Kmotra, dokud mi nedošlo, že už ji dál neumím. Ale zahrála jsem ji napůl. Čím dál víc mě to utvrzuje v tom, že kdybych nebyla tak líná, mohla bych svůj "obrovský" hudební talent(když mi to řekla učitelka klavíru ve druhé třídě, kdy jsem zahrála na první pokus jakousi sračku bez not líp, než páťačka, co to hrála podle not. A říkala mi pořád, že mám veliký talent oproti ostatním, jenom nejsem schopná naučit se noty. Babka jedna, měla pravdu) nějak využít. Třeba začít znovu chodit do klavíru... Ale já přeci neumím noty. Potřebuju umět noty, ale já je neumím. Umím, ale neumím podle nich hrát. Jako kdybych četla azbuku - něčemu rozumím, ale většině ne a hlavně podle toho nedokážu číst a použít to. A toto mě štve. Ólalá.

Ale vždyť mě znáte-já přeci neumím dělat designy.

6. února 2010 v 18:25 | 101% Cocotte
...A proto bude ještě delší dobu trvat, než s tím něco udělám.

Byli jsme na hřbitově (Já+Huggy+Veroni), tak jsem si ten kříž, co byl na designu od Dušiček, vycvakla ještě jednou-v zimním kabátku. Asi ho vycvaknu i na jaře a v létě, takový experiment a pak sem dám něco jiného. Velice originální xDDD Učila jsem se zapalovat svíčku. Ideální podmínky, abych nepodpálila hřbitov- v tom metru sněhu by hroby nehořely xD. Byly jsme vedle Kauflandu v Jysku... Potřebuju NUTNĚ sedačku a psací stůl, ale ňic. Nemají tam nic hezkýho. Nikde nemají nic hezkýho...!A nebo jsem prostě jen moc náročná. Což je divné, když se mi líbí růžové čapky a fialové lodičky pro barbieny. Líbí, ale nenosila bych je, je to příšernost vidět to na někom :/ :D

Protože jsem se z hodiny na hodinu změnila.

5. února 2010 v 18:00 | 101% Cocotte
V noci jsem měla sen. Nebo spíš zrána. Rakovina. Chemoterapie. Měla jsem vlasy. Byla jsem po ní celkem v pořádku. Budík... Úvahy - poslední dvě položky už byly provedeny při vědomí. Okamžitě po snu, který si pořád pamatuju (žeby znamení od Duchovního průvodce?) mě napadl jeden příznak. Jako blesk z čistého nebe. Možná i dva. Zanedbávám ho, půl roku. V pondělí jdu asi k doktorce. I když (doufám, věřím, prosím) snad nemocná nejsem (nadruhou stranu třeba je to jenom tím, že jsem se včera dívala na Zoufalky, kde má jedna děvčica rakovinu), najednou se mi změnil pohled na svět. Růžové brýle, které jsem kdysi dávno odložila, jsou zase zpátky. Nemám potřebu každému ukazovat svoji drsnost, do jednoho profilu jsem napsala po dlouhé době všechno po pravdě. Tedy-skoro... Nevím, co je pravda. Jsem až moc zmanipulovaná tím, čím bych chtěla být a ačkoliv se mi to nedaří, tvrdím, že jsem taková... Překvapilo mě, že když jsem si před pár dny dělala test temperamentu, bez jakékoliv přetvářky mi vyšlo melancholik. Tomu bych i věřila, protože jsem opravdu odpovídala -doufám-popravdě.Ale jakobych si vážila života.

Najednou jsem si po asi roce uvědomila, že jsem na Světě a nechci jít pryč. A určitě se nechci trápit.

Beat it...

4. února 2010 v 21:43 | 101% Cocotte
Dnes bylo všechno jaksi divně psycho. Psali jsme z angličtiny (mimochodem-angličtina=můj nejoblíbenější předmět a ještě se nestalo, abych měla 2 z testu, vždycky mám výborné, ááá), ale já místo toho ležela na lavici a málem ten test ani nedopsala. Nemohla jsem se soustředit, bylo mi špatně. Jakoby mi chybělo něco, co potřebuju k životu... Srdce, nebo někdo blízký. Třásla jsem se a když se testy vybíraly, angličtinář mě s nima třískl po hlavě (nó, netřískl, prostě se mě snažil probrat). Ignoroval, že je mi špatně. Je to totiž čudné.

Po škole k nám šly Jake&Nappy (=Míša a pLenka, ale Lenka bude přejmenovaná brzo na Plenky Huggies) a udělaly zas drsný bugr (Máma už začíná šílet, že u nás skoro každý den bývá nějaká kámoška/nebo víc), jenomže pak se Huggy rozhodla, že půjde domů (z neznámých důvodů) a tak šla domů.

Komunisti, samopaly, ubrouskové kapesníčky a Kolonáda.

3. února 2010 v 18:23 | 101% Cocotte
Mnoho lidí, kteří chtějí být nadprůměrní, se jimi stanou, když opravdu chtějí. Neustále mi to potvrzují spolužáci, příbuzní, známí a ti ostatní.

Cítím, jak jsem se pohoršila v mých článcích, ale já opravdu nevím, co bych vám napsala. Někdy vám dovolím nahlédnout do mých myšlenek a rozhodně to bude lehčí, než z příběhu Karolíny a Evelýny, protože uznávám, že to byla fakt pruda. Ale potřebovala jsem to nějak dostat "ven".

Ólalá

2. února 2010 v 19:06 | 101% Cocotte
Učím se Pig Squeal... Asi proto, že jsem pig. :/ A metalový šepot, u kterýho se vždycky strašně zakuckám a growling, který mi snad nikdy nepůjde, protože su nešikovná.

Screaming mi jde.

Chní, dnes byl zas den opruz x) Útěchou byly jen čtyři hodiny (ulívači totiž nemají tělocvik) a pak šla Jake Reggaovatá k nám. Učily jsme se pig squeal a bylo to hrozně legrační xD Snažily jsme se o metalový šepot a málem jsme se udusily... Mimochodem, Míša má strašně jemný a vysoký hlásek, takže v jejím podání to zní velice... Zajímavě a roztomile xD :)

Pig Squeal:

A stránka, kde vás to naučí: screamuj.blog.cz :)

Říct "děkuji".

1. února 2010 v 16:03 | 101% Cocotte
Děkuji za všechny komentáře k minulému článku (není jich moc, ale co bych chtěla, že xD)... Budu přemýšlet, jestli je dobrý nápad zachovat se tak, i když realita je trochu jiná a říct tohle někomu do očí je krapítek těžší, když ho máte rádi. I tak ale děkuji, rozmyslím si to...Stejně mám pocit, že článek stejně účel nesplnil. Ví zasvědcení.

Dnes jsme byli ve třídě U. Schválně jsem si nesedla do lavice, kde sedí on, ale sedla si tam Janča s Terenkou a nakreslily tam srdíčko a do něj megapísmem, které by přečetl i slepec, napsaly: "S+U". Málem-jsem-je-zabila-ááá, a o to víc, když U. ví, že jsme dnes byli v jeho třídě a že já su Samara. S Jokerem (Joke) jsme to zkusily vymazat, ale začala nás vyhazovat další (U.kova) třída, takže jsme radši zmizely-ano, je to na prd. Všechno tam zůstalo, on je v té třídě denně a navíc se tam dostanem zas až tak za měsíc. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Taková ta blbost s pointou, co se vymyslí na ICQ

31. ledna 2010 v 16:36 | 101% Cocotte po boku své drahé kamarádky Jake(jakewish.blog.cz)
Na ICQ jsme začaly s Jake takový příběh a vzniklo z toho tohle (příběh podle skutečné události) :DJe to celkem dost dlouhé, tak některé pasáže ignorujte, ale hrozně by mě zajímal váš názor na tohle...

Jmenovala se Karolína... A byla rockerka, co poslouchala Tokio Hotel, Black Sabbath, Phantom Planet, Deep Purple a spoustu rockových a metalových skupin. Když jí bylo čtrnáct, přestěhovala se s rodiči do většího města a začala si hledat nové kamarády. Protože nebyla zrovna pohledná a taky se neuměla odvázat, nikdo se s ní nechtěl bavit, ale jednou šla po školní chodbě a narazila do Evelýny, kterou zrovna šikanovali emaři. Pomohla jí a z Karolíny a Evelýny, která doteď poslouchala rap, se staly nejlepší přítelkyně. Evelýna se snažila dostat se do Karolínina světa, a tak začala poslouchat rock - jenomže jen věci, které poslouchala Karolína, neboť rocku nerozuměla. Karolíně byl náhlý zájem o rock její kamarádky nepříjemný, ale byla ráda alespoň za nějakou spřízněnou duši, takže to respektovala a přehlížela... Karolína jednu dobu naprosto nesnášela hip hop a zbožňovala Ozzyho, což nenechalo kopírku Evelýnu chladnou a tak taky nadávala na hip hop a snažila se ukázat, že je Ozzy super. Když potkala hip hopera, histericky na něj začala ječet, snažila se Karolíně ukázat, že je to drsná rockerka a po čase se tak začala i oblékat. Nebylo jí vůbec trapné, že kopíruje Karolínu a nepřišlo jí divné ani to, že Karolína čím dál častěji měla komentáře naznačující, že už to přehání.

Věštba - Umřeš.

30. ledna 2010 v 18:00 | 101% Cocotte
No to bylo. Včerejší článek vznikl ve chvíli, kdy si Jake postopadesátéosmé usrala (pardón těm, kteří jsou natolik povýšení, že jim připadá nechutné, že tohle píšu na blog). Spala jsem na zemi, Plenka na posteli a Jake taky. Překvapivě. Plenka vrzala s postelí a já je všechny ráno vzbudila.

Jake se ráno málem počurala, protože mamka obsadila koupelnu a Jake se přepila a říkala:"Ještě minutu a pochčiju se". A skoro se pochčila, pak už ani nemohla chodit. Smála jsem se.

Ani fotek moc není, protože bylo tolik bžundy, že nebyl čas fotit. Ale Jake se dala na reggae a taky se tak začala odívat. Má krásný styl, až jsem ji málem sežrala. Ona totiž neví, že ju hodlám kopírovat. A začnu rasta copánkama.

Nebo ne.

Ve dvě ráno jsme hrály slovní fotbal a já vyhrála. Vlastně už bylo zhasnuto. Předtím jsme koukali na Ace Venturu (Jak je tam Cannibal Corpse, Yeah!) a Southpark. A ještě před tím byly v Pointu a předtím zdlábly tři pizzy a předtím jsme nakupovaly a předtím jsem čekala Jaka na zastávce.

Hehe.

(Ne)opilá trojice...

29. ledna 2010 v 21:28 | 101% Cocotte
Marihuana aneb proč bychom chodily, když můžeme létat?

Kupodivu ani nejsme zhulený.

Sedíme tu. Žereme tu. Mluvíme o klystýru. Sežraly jsme dvě pizzy a zbytek jsme nechaly na potom a pizza je nevímekde. Rozhádaly jsme se s holkama s áčka a je nám to jedno. Dokonca jsme na to hrdé.

Mám na sobě návlek ze Šťastné třináctky. Bavím se s metalistou, co na fotce vypadá hezky, ale od vidění vypadá příšerně. A je asi o půl roku starší. Je to čudné. Všechno je čudné. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!

Děláme něco s pytlíkem, co dělá strašidelný zvuky. Ale nejsou v něm baterky. Je na něm lebka a je použitelný na Halloween.

Míša: "Mě něco napadlo děcka........................ Nalít si pití.................... Vám nenaliju.................Máte smůlu." A teď se uchechtla.

Jdeme pokračovat v debatě o klystýru.

Vadné jak záchodový zvon.

28. ledna 2010 v 19:54 | 101% Cocotte
Chá-chá-chá. Otec je hajzl. Ségra je moc moc hodná (většinou). Moja mamka taky. Zítra je u nás mejdlo. Ajta krajta. Cucám tu Pikao a je mi z něj špatně. Opila jsem se (no to né, když se fakt OPIJU, vypadá to jinak... Ale kdybych si dala krapítek víc toho dobrého pití, tak bych opilá byla. Za ty dvě hodiny, co jsem si nelokla, jsem stihla vystřízlivět).

Na výzo mám jedna z češtiny, angličtiny, výtvarky a hudebky a z ostatních předmětů dvojku. Takže bez vyznamenání. Od otce jsem měla slíbenou novou kytaru, ale pro něj výzo není dostatečně dobré (hlavně, že polovina třídy-doslova polovina, možná i víc - měli minimálně jednu trojku na výzo a minimálně 5 lidí mělo i čtverku, Evička i nedostatečnou). Takže mi ju jakože nekoupí, tak jsem mu řekla, že ať jde do prdele (slušně, ale v duchu jsem ho proklela a zabila) a on na to, že mi kdyžtak koupí kytáru na konci roku, jestli budu mít vyznamenání. Tak jsem mu řekla, ať ty peníze radši investuje do oblečení, protože chodí oblečen katastrofálně. Nepochopil. Nenávidím ho a matce jsem jen řekla: "...A nenávist se stupňuje" a taky, že ať počítá s tím, že už se nebudu přetvařovat a budu mu dávat otevřeně najevo, že ho nenávidím. (Nemám zapotřebí se s někym rozčilovat, ale je to jeden z mála lidí, které OPRAVDU HODNĚ nenávidím a nemůžu si pomoct. A nevadí mi to. Nenávidím, nenávidím, nenávidím). A moja matka to nemůže pochopit. Mimochodem dnes slaví výročí, jsou spolu neurčitě mnoho let(dokonce tak moc,že se to stydím říct), takže jakože prostě hodně.

Aaaanarchyyyy on U.K., yeah!

27. ledna 2010 v 20:45 | 101% Cocotte
Mám hlad. Sedím tu a mám hlad. Veliký hlad. Lednička daleko. Právě jsem vylezla z vany, kde jsem se málem zabila. Jako o vanu, né že bych prováděla řezací rituály. Vylezla jsem a zakopla, jak neobvyklé :-D Všichni nadávají, že se mnou dnes není řeč. Chá:D! To je ale váš problém. Já si klidně můžu povídat sama se sebou. Je to čudné.

Mám divné myšlenky.

Ve škole to byla celkem dost nuda... A dramaťák celkem taky. Přišly jsme později, tak jsme dostaly za úkol na improvizačku téma "sněhová vločka", tak jsem vymyslela, že sněhová vločka bojuje za práva jiných vloček a mrazivých přístrojů a že v ledničce elektrizujou vlasy a zachraňovala jsem tam rampouch atédé... A nakonec jsme všichni - já, sněhulák i rampouch roztály :-D Pak byl úkol z jedné knížky - popsat spolužáky jedné holky a zahrát to - Tentokrát úkol do dvojic. Vybrali jsme si punkera, který zpíval Anarchy in The UK (já=Zpěvák, Jake=Kytarista), ale byla to pěkná nuda, nakonec jsme imaginární hlavní hrdinku Margot umlátili mikrofonem... A to bylo všechno. Pak jsme hráli predátora a ještě jednu improvizačku, nějak mě to přestává bavit (jak překvapivé :-D).

Chce se mi spát. Nevím, co se se mnou děje, nejradši bych se schovala pod stůl a rozbila internet (jak jednou v Ajťákách :-D), prostě byla úplně OFFLINE... Červená kytka.

Čau.

Všechno na prt

26. ledna 2010 v 19:45 | 101% Cocotte
Čím dál víc mě přestává bavit cenzura. Hehe, stěžuju si na všechno, ale nic s tím dělat nechci. Je mi to vlastně jedno. Nikoho nenutím číst moje články!

Dnešek > Joke Nemocná > S/zprd od třídního > Trojka v tělocviku > Trajdání po ťamících s Míšou >Neustálé přesvědčování Plenky o tom, že ji nepomlouváme > Dramaťák > SMS od Jaka ("pojď na ICQ) > v 6 - přišla jsem domů >v půl sedmé mě napadlo podívat se na můj nabíjejícíse mobil > hele, SMSKa :-D! > všechno je na prt

Shrnu to. Joke mi ráno napsala, že je nemocná, takže jsem dnes šla do školy sama (A po cestě jsem se na ledě málem zabila). S/Zprdl náss třídní za nevímcojsmemuudělali, v matice mi nic nejde, protože neumím rýsovat. Pak bylo před biologiou. Tož, přišel za mnou Studa (ten, jak mě dvakrát vyytáhl randit, ale já na něj kašlu, protože jsem zlá, krutá a hnusná): "Co děláš v pátek?" (pokrčím rameny) "Chceme s klukama zapít výzo, nechceš se přidat?" (Zakývu nesouhlasně hlavou a přitom se tvářím, jakoby mi sežral antidepresivní rybičku a já se ho chystala zničit). Samozřejmě, že se šici hodlali k tomu vracet a S. se ke mně otočil zády a povídal si se svýma kamarádama. Chjú (upřímně řečeno, známe se dva-tři měsíce, měl dost času někam mě vytáhnout a mezi jeho kamarády - to mu mohlo dojít. A zadruhé mi není nijak zvlášť sympatický, ničím mě nezaujal-ale kdyby o sobě dal někdy vědět, možná bych přemýšlela-možná). V biologii nuda. V tělocviku jsme dělali gymnastiku, ale bolely mě záda a aji rameno, takže jsem nebyla schopná cokoliv dělat a dostala jsem trojku (jednou se tam zmrzačím) a pak jsme s Míšou šly projít pár obchoďáků. Pak jsem přišla do dramaťáku, a...

Patnáctiny

25. ledna 2010 v 17:48 | 101% Cocotte
..Už se blíží konečně , oslavím je společně se svou partou ze školy... xDDDD


Hahahahahahahaha :-D

24. ledna 2010 v 20:30 | 101% Cocotte
Nevim jak vy, ale já se strašně ráda dohaduju s hopíkama, protože vždycky vyhraju :-D Asi mám divný koníček, ale jsem hádavý typ, což někteří možná poznali... Není to zas tak o hádce, spíš ráda polemizuju, diskutuju. Jednodušší lidi, nebo vlezdoprdelky, berou rozhovor ve stylu :"Jéé, to je pěkná písnička!" - "Jo, to je!"-"Jéé, to je pěkná kočička!" - "Jo, to je..." - "Jé, ty máš krásnej řetízek!" - "Dík , ty taky" za naprosto normální, ale já bych se tak s nikym bavit nemohla. Málokdy se najde člověk , se kterým naprosto se vším souhlasím a když už to vypadá, že někdo takový existuje, snažím se vytáhnout co nejvíc témat, abych mohla nesouhlasit kvůli vlastnímu názoru... Zní to blbě, což? :-D Velice často se však stává, že na diskusi nemám náladu, takže jen všechno odkývu, občas projevím nesouhlas a dál nic nerozebírám. Například když se bavím s mojí babičkou, je nejlepší jedním uchem poslouchat a odkývat, občas něco dodat a ignorovat (protože když řeknu, že mě škola moc nebaví, vytáhne hystorky o tom, jak jako malá chodila do školy málokdy, protože měli pole a dojila krávy a prala a bůhvícovšechno a kdyby se vrátil čas, že by do školy chodila,a že si my mladí nastěžujeme, a taky říká, že přece nechci dopadnout jako cikáni, a ať do té školy pěkně chodím - mimochodem jsem jí neřekla, že do té školy nechodím,pouze, že mě to tam nebaví, ale ona vždycky začne, že nejsem cikán atd. :-D), jinak to propukne v hádku se slovy "jak ta mládež zase dopadla..." a navíc s dámami s Alllzheimerem (jaxe to píše?) se to nevyplatí... A se třídním se nehodí diskutovat, protože při jednom nespisovném slově vám vynadá :-D Jenomže moc lidí se se mnou hádat nehodlá, to mě celkem štve :-D

A budeme hrát kuličky s kuličkami z jogurtu.

23. ledna 2010 v 16:22 | 101% Cocotte
Moji se vrátili z lyžáku. Podko-Lenka má nějaký divný útvar za nosem. Jake a Joke se mi ještě neozvaly. Vítekdo se vrátila. Jsem Don v Kmotrovi (už od předvčerejška a mám pocit, že dokonce Don NYC). Umím Sweet Dreams a Smells Like Teen Spirit na kytaru. Vlastně už ne, neumím nic. Hrozně mě uklidňuje, když někomu zhazuju web. Ale pssst. Měla jsem mít vlnité vlasy a cosi se podělalo a nemám je vlnité. Nasralo mě to. Plenka se to, rozto... Víteco s Michalem. Jako rozešla. Nejdřív tomu šupákovi naházím na barák vajíčka a rajčata, ale nadruhou stranu to byl šupák, degen a bůhvícovšechnodalší, takže je to pro Leňu dobře. Všichni si myslí, že to je šupák, degen a bůhvícovšechnodalší. Nerada se omlouvám. Ráda se hádám, protože většinou zvítězím, až ostatním dojdou argumenty. Mohla bych dělat rozhovory, nebo tak něco. Ale proč mě ty bleskurychlé myšlenky při rozhovorech nenapadnou v dramaťáku? To by bylo fajn, kdybych zazářila v Improlize. Poučuju Leňu o tom, že ideální kluk, dokud nedosáhne určitého věku, jednoduše neexistuje, takže ať si nedělá nic z toho, že nemůže narazit na "pořádnýho" kluka. A taky bych si ho pak musela sehnat taky. Jsem divná. Nebo jsou všichni divní a já jsem jako jediná normální. První možnost je pravděpodobnější.

Jakoby můj život bylo točité schodiště s malými schodky, které vedou do brutálních výšek. A pokud něco chci, musím do těch výšek jít, jenomže každý ví, že nejsem vůbec, ale vůbec fyzicky zdatná. A pokud by mi měl někdo pomoct, musím se obrátit na spiritualitu, jenomže poslední dobou jakoby mě něco zbržďovalo. Místo, abych relaxovala, nebo meditovala, zjišťuju "víc" o Linuxech, které mimochodem vlastním (Momentálně se ale věnuju hodně hrám, takže pracuju na Woknech). Čím víc o sobě přemýšlím, tím divnější všechno je. A mám strach, že si někdo myslí, že tohle píšu proto, aby mě ostatní litovali. Teď mě jeden debil lituje a já ho poslala do prdele. Nechci lítost, chci nafackovat a polít studenou vodou. Nebo se už nikdy neprobrat. Nee, všechny úvahy, co mě teď napadly, napsat nemůžu. Ahoj.


Jak Cocotta pláče

22. ledna 2010 v 10:59 | 101% Cocotte
Grrr... Poslední dobou mi připadalo, že na Wikipedii už jsou celkem inteligentní články, protože tam začali psát i lidi, kteří tématům rozumí. Dnes jsem se ale (bohužel, stálo mě to nervy) znovu dostala na stránku "Gothic metal" - jak máme všem těm blbcům, co to na Wikipedii pořád serou, vysvětlit, že něco takového zřejmě ani neexistuje? Gothici poslouchají Gothic a Deathrock (více o gothické muzice se dozvíte u Lúmennky), krapítek toho post-punku atd. (já se v gothické hudbě moc neorientuju, občas si poslechnu ten Death rock, není to špatný). Gothika a metal jsou pojmy, které spolu souvisí jen úzce... Dřív jsem si myslela, že to, že Gothic metal je blbost, je jen názor Lúmenn, ale postupně jsem se seznámila se spoustou gothiků a ti mi tvrdí to samé, že něco jako gothic metal neexistuje. A když si poslechnu rádoby Gothic metalové kapely, moc gothiky tam neslyším. Některé kapely hrají směsici metálku a gothic rocku, ale tyhle věci se nazývají Crossover (=něco ve smyslu, když kapela skloubí víc žánrů do sebe) a i na tyhle věci existují pojmenování (určitě by se ve velkém množství metalových žánrů něco našlo). No nic, že gothic metal neexistuje, jsme probrali :D

A když jsem sjela níž, přečetla jsem si, že Epica, Nightwish, Evanescence, Sirenia, Within Temptation jsou Gothický metal.
 
 

Reklama